A už je to tady. První etapa opravy kostela sv. Ondřeje v Chlístovicích tímto začala. A to bychom nezvládli bez vás, našich podporovatelů formou veřejné sbírky a také hlavně vstřícnou podporou Kutnohorské fary. Díky spolupráci bylo možné získat potřebnou dotaci na opravu věže kostela, která dle odborného posudku byla už v havarijním stavu.

Nyní je vše na dobré cestě.

Sionský kostelík se začíná opravovat a to za pomocí dotace a veřejné sbírky. První etapa která nyní začala probíhat je oprava kostní věže. Níže vám budeme postupně doplňovat fotodokumentaci postupu opravy.

Jsme vám všem velice vděční za příspěvky do veřejné sbírky. Budeme velice rádi když nám znovu přispějete abychom nástroje sionský kostelík mohli opravit tak jak je v plánu. Je to ještě dlouhá trať ale díky vám už nejsme na začátku a pomalu začínají být vidět výsledky.

Ještě jednou děkujeme všem naším přispěvatelům a také hlavně Kutnohorké faře za velkou podporu.

Oprava dále pokračuje a už došlo i na placení. Nyní Spolek Sionský kostelík z.s. poskytl finanční dar 305 609,38 CZK z veřejné sbírky, který je doplněn o přidělenou dotaci Farnosti Kutná Hora. Tyto peníze spolufinancují opravu věže kostela.

Jsme velice rádi, že naše úsilí je nyní vidět. Jsme velice vděční za vaši podporu a věříme, že nás budete v našem úsilí podporovati i nadále.

Kategorie: Aktuality

Napsat komentář

Avatar placeholder

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..